Verksamhetschef

Verksamhetschef
Sarah Anner
e-post: sarah.anner@edsatra.se

Sjuksköterskor

Sjuksköterska Vån.3
Helena Holmström
e-post: helena.holmstrom@edsatra.se

Sjuksköterska Demensenheten
Kristina Hjern
e-post: kristina.hjern@edsatra.se

Sjuksköterska Vån.1 och Vån.2
Fre Getachew
e-post: firehiwot.getachew@edsatra.se

Föreningens Edsätras Vänners ordförande samt vice ordförande:

Föreningskontakter
Ordförande: Sven-Gunnar Lidén
e-post: ordforande@edsatra.se

Fastighetsansvarig & Arbetsmiljöansvarig samt Vice ordf: Wolfgang Falk
Tele: 070-6798918
Mail: wolfgang.falk@edsatra.se

Köket

Kökschef
Mattias Eriksson
e-post: mattias.eriksson@edsatra.se
telefon: 08-97 65 15, 070-5185162

1:e Kock
Michael Heimdahl
e-post: michael.heimdahl@edsatra.se
telefon: 08-97 65 15

Samordnare

Aktivitetssamordnare och samordnare Gården
Sofia Wallin
e-post: sofia.wallin@edsatra.se

Samordnare personal, Hemmet
Kristina Skogert
e-post: kristina.skogert@edsatra.se