Verksamhetschef

Verksamhetschef
Vita Kiluk
e-post: vita.kiluk@edsatra.se

Sjuksköterskor

Sjuksköterska Vån.3
Helena Holmström
e-post: helena.holmstrom@edsatra.se

Sjuksköterska Demensenheten
Ana Kemi
e-post: ana.kemi@edsatra.se

Sjuksköterska Vån.1 och Vån.2
Fre Getachew
e-post: firehiwot.getachew@edsatra.se

Föreningens Edsätras Vänners ordförande samt vice ordförande:

Föreningskontakter
Ordförande: Sven-Gunnar Lidén
e-post: ordforande@edsatra.se

Fastighet: Wolfgang Falk
Tele: 070-6798918
Mail: wolfgang.falk@edsatra.se

Köket

Kökschef
Mattias Eriksson
e-post: mattias.eriksson@edsatra.se
telefon: 08-400 170 15 eller 0705185162

1:e Kock
Michael Heimdahl
e-post: michael.heimdahl@edsatra.se
telefon: 08-400 170 15

Samordnare

Aktivitetssamordnare och samordnare Gården
Sofia Wallin
e-post: sofia.wallin@edsatra.se

Samordnare personal, Hemmet
Kristina Skogert
e-post: kristina.skogert@edsatra.se